Tuvalet Tıkanıklığını Ne Açar?

admin
tuvalet tıkanıklığını ne açar?

Hepimizin korkulu rüyası tuvalet tıkanıklığı durumunda insanlar tuvalet tıkanıklığını ne açar? şeklinde internetten araştırma yapmaktadır.

Günde ortalama olarak 6 -8 sefer tuvalete giden birisi ömrünün 3 yılını tuvalette geçiriyor dolayısıyla tuvaletlerin tıkanması da son derece normal bir olaydır.

Tuvalet Tıkandığında Telaşlanmayın!

Tuvalet tıkanıklığı sorunlarını gözünüzde fazla büyütmeyin, çünkü artık tuvalet tıkanıklığının da bir çözümü var. Öncelikle tuvaletin kullanımını durdurun ve daha fazla su taşmasına neden olmayın.

Bodrum katta oturuyorsanız ve kanalizasyon tıkandıysa bu durumda 185 (İSKİ)‘yi arayın. İski gelip dışarıdaki logarı boşaltmasına rağmen hala tıkanıklık devam ediyorsa bu durumda sizin binanın borularında tıkanıklık olduğunu anlayabilirsiniz. Bu durumda kimyasal sıvılar ile tuvalet tıkanıklığını açmaya başlayabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığını Ne Açar?

1. Kostik,
2. Lavabo açıcı (toz veya sıvı),
3. Tuz ruhu,
4. Klozet açma pompası,
5. El sustası,
6. Sivri alet (sopa veya tel askı)
7. Robotla kırmadan tuvalet açma makinesi (sadece tesisat firmalarında bulunur)

Yukarıda tuvalet tıkanıklığını ne açar cevaplandırdık. Kimyasal sıvıları kullanmadan önce sivri alet ve el sustası kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kimyasal sıvılar bilinçsiz ve güvenlik önlemleri alınmadan kullanıldığında vücudunuzda kalıcı hasarlar oluşmasına neden olabilir.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır içeriğini okuyarak sizlerde tuvalet tıkanıklığı açma hakkında bilgi alıp uygulayabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açılmıyor!

Tuvalet tıkanıklığı bir türlü açılmıyorsa bu durumda kırmadan robotla tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçılardan randevu oluşturup tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?